© MK Apolo
 

 

 Naše akce - reportáže z námi pořádaných soutěží

 

Vyberte rok:

 

 2. ročník naší veřejné soutěže (26. říjen 2002):

Modely:

Počet modelů letadel: 57

Počet modelů bojové techniky: 26

Počet papírových modelů: 14

CELKEM: 97 modelů 

 

Účastníci:

Kluby: 10 klubů (9 měst)

KPM Apolo Kopřivnice, KPM Tora Příbor, KPM Frýdek-Místek, KPM Vlkovy Buty Studénka, KPM Karviná, KPM Havířov, KPM Děrné, KPM Ostrava-Dubina, KPM Falcon Rychvald, DDM Kopřivnice. 

Veřejnost: 4 města

Soutěžící z měst Kopřivnice, Lubiny, Sedlnice a Ostravy

Celkový počet soutěžících: 55 + 28 doprovod, rozhodčí

Celkový počet organizátorů: 13

Odhadovaný počet návštěvníků: cca 25 - 35

Celkem návštěva soutěže: cca 131

 

Inu, rok se s rokem sešel a my opět pořádali svou soutěž. Co říci? Sál v DDM již začínal být nevyhovující, protože kolem modelů nebylo dost místa pro rozhodčí a diváky zároveň. Světelné podmínky taky nebyly nejlepší - jde přeci o divadelní sál se zatemněním, takže co si budeme povídat. Navíc se loňský první ročník soutěže setkal s velikým ohlasem a cestu k nám našlo více lidí s bezmála sto modely! Považte, že se soutěž konala druhým rokem... No, laťku jsme nasadili, tak si ji snad i udržíme! Jen něco vymyslet s těmi prostory a světlem... Objedeme soutěže a uvidíme. Za rok nashle!

Moc děkujeme sponzorům, opět hlavně Městu Kopřivnice a firmě V+V Saveko Kopřivnice. Co bychom si počali bez pracovníků a Domu dětí a mládeže v Kopřivnici a jejich vstřícnosti nemusím ani dodávat. Tradiční dík patří panu Smékalovi z Frýdku-Místku, u nějž jsme i letos pořídili většinu cen pro soutěžící a letos poprvé (a jak doufáme že se stane tradicí) zaštítil akci jako hlavní rozhodčí a pomohl samozřejmě s bodováním. A nejen oni, děkujeme všem rozhodčím!

 

Fotografie: