© MK Apolo
 

 

 Naše akce - reportáže z námi pořádaných soutěží

 

Vyberte rok:

 

 3. ročník naší veřejné soutěže (25. říjen 2003):

 

Modely:

Počet modelů letadel: 52

Počet modelů bojové techniky: 31

Počet papírových modelů: 19

CELKEM: 102 modelů 

 

Účastníci:

Kluby: 11 klubů (9 měst)

KPM Apolo Kopřivnice, KPM Tora Příbor, KPM Frýdek-Místek, KPM Vlkovy Buty Studénka, KPM Karviná, KPM Havířov, KPM Falcon Rychvald, MK Delfín Prostějov, KPM Ostrava-Dubina, DDM Kopřivnice, SMTe Havířov. 

Veřejnost: 4 města

Soutěžící z měst Kopřivnice, Ostravy, Brodku u Přerova a Hranic

Celkový počet soutěžících: 55 + 29 doprovod, rozhodčí

Celkový počet organizátorů: 12

Odhadovaný počet návštěvníků: cca 30-40

Celkem návštěva soutěže: cca 136

 

Letos byla soutěž přesunuta z divadelního sálu DDM do prvního patra, to jsme celé zabrali. Ostatní členové klubu nejdříve návrhu předsedy nevěřili a zejména "komisař" byl velmi skeptický, ale výsledek předčil očekávání. Ulevilo se jak prostorám, tak jistě i modelům a soutěžícím, vše bylo přehledné a lehce přístupné. V jedné místnosti si mohli soutěžící vybalovat modely, v druhé již byly letadla a vrtulníky, ve třetí papírové modely, ve čtvrté bojová technika a ve čtvrté burza a posléze vyhlašování výsledků a předávání cen, v průběhu dne zde náš pan Kubáň vystavoval své figurky. Kromě toho mohli zájemci využít čtyř počítačů k brouzdání po internetu či hraní her.

Moc děkujeme hlavnímu sponzorovi - Městu Kopřivnice, nesmíme zapomenout na nevyčíslitelnou pomoc Domu dětí a mládeže v Kopřivnici. Každoročně patří též dík panu Smékalovi z Frýdku-Místku, u nějž jsme i letos pořídili většinu cen pro soutěžící.

 

Fotografie: